Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
yyyy ale dlaczego, przecież chyba był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu pracuje jako kierowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kierowca nie pracuje całe szczęście, ale pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yolly napisał:
No, tak:po przeczytaniu 33 stron tych wpisów nasuwa się refleksja taka: wiejskie środowisko jest specyficzne: lubi zabawić się, wypić na imprach w remizie, wyszynku, pobuszować po stodołach, zaszpanować na dyskotece, a potem wiooo! W brykach jadą gościu jeden z drugim i dziesiątym, droga ichnia od lewej do prawej , no to gazu, a dziewuchy piszczą najpierw z radości a potem ze strachu, bo gościu zawala w drzewo i... koniec! I potem lalaaa, loloooo, ziuta i Ilonka układają te 33 strony powieści byle jakiej, bez ładu i składu, bo trzeba snuć ten wątek w nieskończoność, pisać byle co, tylko żeby lalaaaaaaaaaaaa była na pierwszej stronie. Prośba do laliiiii, a wrzuć jeszcze swoje foto, wtedy będziesz jeszcze bardziej sławna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje bujnej wyobraźni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=zwq0VP1Sc2A[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikw...CHELM/120719847 Przeczytajcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz dobrze napisałeś ,,,pietruszkowy,,,i włodi,,,taka własnie jest ilonka,az wstyd chodzic z taka ,,,pozdro ziomki,...musimy wyskoczyc na browarka za to razem,,,pozdro,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to idźcie na browarka a potem wsiądźcie w samochód i jazda w str lublina, to może na jakims zakręcie bedzie koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Mariusz jeździ tym swoim samochodem? Bo chyba go widziałem w Łęcznej jak jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do właścicieli tego Forum - zdejmijcie, usuńcie ten temat. Przecież to jest chore - ktoś chory psychicznie, szaleniec "odgrzewa" ciągle ten temat. To jakiś wariat, powinien leczyć się w szpitalu dla psychicznie chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że jezdzi tym swoim samochodem, a policja nie potrafi go zatrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że jezdzi tym swoim samochodem, a policja nie potrafi go zatrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no to świetna policja, co nie potrafi człowieka zatrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, dobra, wariaci, ja też dam swój komentarz: dobrze, że policja go zatrzymała, niedobrze że policja nie zatrzymałaby go , bo jak by go zatrzymała, to by go trzymała, ale jak by go nie trzymała, to by go puściła, ale że go zatrzymała, to trzyma go i trzyma, bo gdyby sie oderwał od policji, to musiałaby go znów zatrzymać i trzymałaby go, ale że go trzyma, to nie poleciałby daleko ,a nawet jakby poleciał, to by go zatrzymała i Iwonce go oddała, chyba, że ona by go nie przytrzymała i się wyrwał, to wtedy policja by go przytrzymała! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOPNIĘTYCH, KTÓRZY TRZYMAJĄ TEN TEMAT JUŻ DWA LATA, BO GDYBY NIE TRZYMALI, TO POLICJA BY ICH ZATRZYMAŁA, ALE ŻE NIE ZATRZYMAŁA, TO ONI TO TRZYMAJA.................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tego Mariusza. Pozdrów go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo takie jest życie... Nic piękniejszego nie ma od życia, oprócz jedzenia oraz picia. Nawet gdy spuchniesz od roztycia, czujesz się jakaś taka tycia... Pozdrawiam tu pewnego kicia, który wypłowiał od umycia. Ale mu brzuszek wymasuję i zaraz lepiej się poczuję. I juuuuż pofrunę, gdzie popadnie, aż mi całuska ktoś ukradnie! A ja uśmiechnę się doń ładnie i porozglądam się bezradnie za pewnym chłopcem co daleko - za siódmą górą, morzem, rzeką. i pewnie trochę się rozpłaczę, bo go już nigdy nie zobaczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo takie jest życie... Nic piękniejszego nie ma od życia, oprócz jedzenia oraz picia. Nawet gdy spuchniesz od roztycia, czujesz się jakaś taka tycia... Pozdrawiam tu pewnego kicia, który wypłowiał od umycia. Ale mu brzuszek wymasuję i zaraz lepiej się poczuję. I juuuuż pofrunę, gdzie popadnie, aż mi całuska ktoś ukradnie! A ja uśmiechnę się doń ładnie i porozglądam się bezradnie za pewnym chłopcem co daleko - za siódmą górą, morzem, rzeką. I pewnie trochę się rozpłaczę, bo go już nigdy nie zobaczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pisałam,,do tego pod pseudo,,((((((((((((((((((((,,gggg,,,,))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to pisałam,,do tego pod pseudo,,((((((((((((((((((((,,gggg,,,,))))))))))))))
Jaka ty jesteś wulgarna, takie teksty - coś okropnego. Tak cię w szkole nauczyli? Tak się wyraższ, jak menel spod budki z piwem. Fu, co za słownictwo ! Jakaś wieśniara jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...